o  SZKOLE
      dla UCZNIA
     WYSTAWY KONKURSY
 
 4 października  odbyły się w Naszej szkole otrzęsiny klas pierwszych połączone z dyskoteką szkolną.  Bohaterami tradycyjnej  ceremonii otrzęsin  byli pierwszoklasiści  z OSSP i  LP.
Program imprezy składał się z kilku konkurencji. Była zabawa z pudłem pełnym ubrań -  w finale  trzeba było mieć na sobie  jak najmniej garderoby wyciągniętej z pudła,  wyścigi z piłeczką pingpongową na łyżce, wyławianie na czas  winogron z miski z wodą, konkurs wiedzy z zakresu mitologii oraz  wykonanie na czas  atrybutów trzech mitologicznych  bogów.  Nad sprawnym przebiegiem konkurencji czuwały Ola Wygnaniec z klasy IIb , Julka Zarzecka z IIIg, Ania  Gulanowska z IIa i Piotr Musur z klasy IIb.
Palmę pierwszeństwa zdobyła klasa I OSSP - gratulujemy !  Wszystkim konkurencjom towarzyszyła dynamiczna  muzyka i doping starszych uczniów.
Organizatorzy zadbali też o konkurs dla pań wychowawczyń  klas pierwszych. Miały zgadnąć..jaka to melodia.  Zwyciężyła pani Agnieszka Gołębiowska - wychowawczyni gimnazjalistów, otrzymując w nagrodę  jesienny bukiet.  Po zakończonych konkurencjach  zabrzmiały dyskotekowe rytmy i rozpoczęła się prawdziwa zabawa .
Program imprezy przygotował Samorząd Szkolny pod czujnym okiem opiekunki - pani     Agaty Naleśnik.