o  SZKOLE
      dla UCZNIA
     WYSTAWY KONKURSY
 

4 kwietnia odbyły się w Naszej szkole warsztaty artystyczne ART - aPRILIs  2017 pod hasłem "Żywioły".  49  uczestników warsztatów z Jarosławia oraz z powiatu jarosławskiego miało doskonałą okazję, aby  zapoznać się z ofertą edukacyjną ZSP oraz wziąć udział w zajęciach profilowanych. Odbywały się one w pracowniach malarstwa, rzeźby, grafiki warsztatowej oraz komputerowej w systemie rotacyjnym. W tym czasie opiekunowie uczniów mogli wymienić doświadczenia oraz wzbogacić warsztat dydaktyczny o nowe, niekonwencjonalne metody pracy. Bardzo miłym akcentem warsztatów był tradycyjny poczęstunek wyrobami cukierniczymi od Naszego sponsora - pana Jana Pajdy, prezesa Fabryki Pieczywa Cukierniczego San- Pajda Sp. z o. o. w Jarosławiu. Tegoroczny ART-aPRILIs uświetnili  swoim występem artyści Stowarzyszenia Muzyki Dawnej. Był to jeden z ostatnich punktów programu warsztatów przed podsumowaniem i rozdaniem dyplomów dla uczestników oraz podziękowań dla ich opiekunów.
Funkcję komisarza warsztatów pełnił pan Klaudiusz Nowak, a w  ich organizację i przebieg zaangażowali się: pani wicedyrektor ZSP Teresa Ulma, panie A. Naleśnik, H. Kowalska, D. Spirkowicz, D. Jawor, J. Cichoń oraz panowie: G. Sawicki, T. Stefanowski, H. Cebula i  H. Lasek.
Organizatorzy z radością zaobserwowali rosnące zainteresowanie warsztatami artystycznymi, które na stałe wpisały się nie tylko w kalendarz imprez Naszej szkoły, ale i Naszego miasta.

Link do prac uczestników warsztatów ART-aPRILIs