o  SZKOLE
      dla UCZNIA
     WYSTAWY KONKURSY
 

Wielkim sukcesem uczennicy kl. II a PLSP - Emilii Ośmak zakończył się 14. Ogólnopolski Konkurs Na Rysunek Satyryczny i Animację Filmową "Zagrożenie środowiska naturalnego człowieka" - Smog. Emilia Ośmak zdobyła główną nagrodę Grand Prix za komiks "Atak Smoga".
25 marca 2021 roku w Zespole Szkół Plastycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jarosławiu odbyło się posiedzenie jury 14. Ogólnopolskiego Konkursu Na Rysunek Satyryczny i Animację Filmową "Zagrożenie środowiska naturalnego człowieka" - Smog, gdzie wyłoniono zwycięzców w trzech kategoriach: rysunek satyryczny, komiks i animacja filmowa.
Konkurs skierowany był do uczniów średnich szkół plastycznych.
Na konkurs wpłynęło 179 rysunków satyrycznych, 16 komiksów, 18 filmów animowanych z 13 szkół plastycznych z całej Polski.
Wśród laureatów konkursu znaleźli się także inni uczniowie z Naszej szkoły. W kategorii rysunek satyryczny wyróżnienie zdobyły Aleksandra Jucha z kl. Z kl. III b PLSP i Karolina Czajka z V g OSSP. Jury przyznała także Specjalną Nagrodę Muzeum Karykatury w Warszawie, którą otrzymała Anna Bobowicz z kl. 4 PLSP.  
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

Protokół konkursu