o  SZKOLE
      dla UCZNIA
     WYSTAWY KONKURSY
     

ROK SZKOLNY 2007/2008

  • Aneta Marciniec, kl. I b LP - Wyróżnienie w XI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Zamki, pałace i dworki w otoczeniu parkow", Szczecin - nauczyciel: Zbigniew Moskwiak
  • Sabina Nowak, kl. I b LP - Wyróżnienie w XI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Zamki, pałace i dworki w otoczeniu parkow", Szczecin - nauczyciel: Zbigniew Moskwiak
  • Hanna Dziewulska, kl. I b LP - Wyróżnienie w XI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Zamki, pałace i dworki w otoczeniu parkow", Szczecin - nauczyciel: Zbigniew Moskwiak
  • Paweł Ciąpała, kl. III b LP - Wyróżnienie w XI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Zamki, pałace i dworki w otoczeniu parkow", Szczecin - nauczyciel: Henryk Lasek
  • Anna Proć, kl. I b LP - Wyróżnienie w XI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Zamki, pałace i dworki w otoczeniu parkow", Szczecin - nauczyciel: Zbigniew Moskwiak
  • Michał Święcicki, kl. II a LP - Wyróżnienie w XI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Zamki, pałace i dworki w otoczeniu parkow", Szczecin - nauczyciel: Krzysztof Krzych
  • Artur Kardamasz, kl. II a LP - I Nagroda w XII Ogólnopolskim Konkursie "Grafika Młodych", Kraków - nauczyciel: Krzysztof Krzych
  • Łukasz Skaza, kl. IV a LP - II Nagroda w XII Ogólnopolskim Konkursie "Grafika Młodych", Kraków - nauczyciel: Krzysztof Krzych
  • Iwona Joniec , kl. IV b LP - III Nagroda w XII Ogólnopolskim Konkursie "Grafika Młodych", Kraków - nauczyciel: Krzysztof Krzych
  • Andrzej Żygadło, kl. IV a LP - Wyróżnienie w XII Ogólnopolskim Konkursie "Grafika Młodych", Kraków - nauczyciel: Krzysztof Krzych
  • Grzegorz Puszkar , kl. II a LP - Wyróżnienie w XII Ogólnopolskim Konkursie "Grafika Młodych", Kraków - nauczyciel: Krzysztof Krzych
  • Kamila Mroczko , kl. II b LP- Wyróżnienie w XII Ogólnopolskim Konkursie "Grafika Młodych", Kraków - nauczyciel: Andrzej Rułka
  • Żanna Zachariasiewicz, kl. III b LP - I Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Ekologicznej, Katowice - nauczyciel: Andrzej Rułka
  • Ewa Szozda, kl. IV a LP - I Nagroda (Rysunek Satyryczny) w VIII Ogólnopolskim Konkursie na Rysunek Satyryczny i Animację Filmową "Zagrożenia środowiska naturalnego człowieka", Jarosław 2008 - nauczyciel: Krzysztof Krzych
  • Ewelina Mgda , kl. II a LP - IIII Nagroda (Rysunek Satyryczny) w VIII Ogólnopolskim Konkursie na Rysunek Satyryczny i Animację Filmową "Zagrożenia środowiska naturalnego człowieka", Jarosław 2008 - nauczyciel: Krzysztof Krzych
  • Karolina Olejarz, kl. IV g OSSP - III Nagroda (Rysunek Satyryczny) w VIII Ogólnopolskim Konkursie na Rysunek Satyryczny i Animację Filmową "Zagrożenia środowiska naturalnego człowieka", Jarosław 2008 - nauczyciel: Helena Wodnicka
  • Sylwia Antoniów, kl. I a LP - Wyróżnienie (Rysunek Satyryczny) w VIII Ogólnopolskim Konkursie na Rysunek Satyryczny i Animację Filmową "Zagrożenia środowiska naturalnego człowieka", Jarosław 2008 - nauczyciel: Henryk Cebula
  • Andrzej Żegadło, kl. IV a LP - Wyróżnienie (Rysunek Satyryczny) w VIII Ogólnopolskim Konkursie na Rysunek Satyryczny i Animację Filmową "Zagrożenia środowiska naturalnego człowieka", Jarosław 2008 - nauczyciel: Henryk Cebula
  • Ewelina Stefanko, kl. IV b LP - Wyróżnienie (Rysunek Satyryczny) w VIII Ogólnopolskim Konkursie na Rysunek Satyryczny i Animację Filmową "Zagrożenia środowiska naturalnego człowieka", Jarosław 2008 - nauczyciel: Henryk Cebula
  • Aleksandra Toczek, kl. III a LP - I Nagroda (Animacja Filmowa) w VIII Ogólnopolskim Konkursie na Rysunek Satyryczny i Animację Filmową "Zagrożenia środowiska naturalnego człowieka", Jarosław 2008 - nauczyciel: Andrzej Rułka
  • Kamil Wójcik , kl. III a LP - I Nagroda (Animacja Filmowa) w VIII Ogólnopolskim Konkursie na Rysunek Satyryczny i Animację Filmową "Zagrożenia środowiska naturalnego człowieka", Jarosław 2008 - nauczyciel: Andrzej Rułka
  • Damian Marek, kl. IV a LP - III Nagroda (Animacja Filmowa) w VIII Ogólnopolskim Konkursie na Rysunek Satyryczny i Animację Filmową "Zagrożenia środowiska naturalnego człowieka", Jarosław 2008 - nauczyciel: Krzysztof Krzych
  • Natalia krawczyk, kl. II a LP - III Nagroda (Animacja Filmowa) w VIII Ogólnopolskim Konkursie na Rysunek Satyryczny i Animację Filmową "Zagrożenia środowiska naturalnego człowieka", Jarosław 2008 - nauczyciele: Krzysztof Krzych i Andrzej Rułka
  • Magdalena Mach, kl. IV b LP - Wyróżnienie (Animacja Filmowa) w VIII Ogólnopolskim Konkursie na Rysunek Satyryczny i Animację Filmową "Zagrożenia środowiska naturalnego człowieka", Jarosław 2008 - nauczyciel: Andrzej Rułka
  • Michał Święcicki, kl. II a LP - Wyróżnienie (Animacja Filmowa) w VIII Ogólnopolskim Konkursie na Rysunek Satyryczny i Animację Filmową "Zagrożenia środowiska naturalnego człowieka", Jarosław 2008 - nauczyciel: Andrzej Rułka
  • Jagoda Wyszatycka, kl. IV g OSSP - Wyróżnienie (Animacja Filmowa) w VIII Ogólnopolskim Konkursie na Rysunek Satyryczny i Animację Filmową "Zagrożenia środowiska naturalnego człowieka", Jarosław 2008 - nauczyciel: Andrzej Rułka
  • Joanna Wujek, kl. IV g OSSP - Wyróżnienie (Animacja Filmowa) w VIII Ogólnopolskim Konkursie na Rysunek Satyryczny i Animację Filmową "Zagrożenia środowiska naturalnego człowieka", Jarosław 2008 - nauczyciel: Andrzej Rułka
  • Małgorzata Babińczuk, kl. VI g OSSP -Nagroda Stowarzyszenia Polskich Artystów Karykatury (Animacja Filmowa) w VIII Ogólnopolskim Konkursie na Rysunek Satyryczny i Animację Filmową "Zagrożenia środowiska naturalnego człowieka", Jarosław 2008 - nauczyciel: Henryk Cebula
  • Natalia Krawczyk, kl. II a LP -Nagroda prodziekana Wydziału Operatorskiego PWSFiT w Łodzi (Animacja Filmowa) w VIII Ogólnopolskim Konkursie na Rysunek Satyryczny i Animację Filmową "Zagrożenia środowiska naturalnego człowieka", Jarosław 2008 - nauczyciele: Henryk Cebula i Krzysztof Krzych
  • Xenia Pietrzyk, kl. IV g OSSP - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na film animowany"Wyspiański" - Solec Kujawski - - nauczyciel: Andrzej Rułka
  • Aleksandra Toczek , kl. III a LP - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na film animowany"Wyspiański" - Solec Kujawski - nauczyciel: Krzysztof Krzych
  • Agata Uchman - Wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Muzyka natury" - DK Łapy - nauczyciel: Krzysztof Krzych
  • Łukasz Podolak, kl. IV a LP - Wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Muzyka natury" - DK Łapy - nauczyciel: Krzysztof Krzych
  • Bartosz Cebula, kl. IV g OSSP - II Nagroda w Ogólnopolskim Przeglądzie Filmów Animowanych - MOK Przeworsk - nauczyciel: Krzysztof Krzych
  • Natalia Jaroszewicz , kl. VI g OSSP - II Nagroda w Ogólnopolskim Przeglądzie Filmów Animowanych - MOK Przeworsk - nauczyciel: Andrzej Rułka
  • Justyna Święcicka, kl. II a LP - I Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Satyrycznym "Złota Szpila" - Centrum Kulturalne w Przemyślu - nauczyciel: Krzysztof Krzych
  • Andrzej Żygadło , kl. IV a LP - I Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Satyrycznym "Złota Szpila" - Centrum Kulturalne w Przemyślu - nauczyciel: Henryk Cebula
  • Karolina Licak, kl. II g OSSP - I Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Satyrycznym "Złota Szpila" - Centrum Kulturalne w Przemyślu - nauczyciel: Krzysztof Krzych
  • Andrzej Żygadło , kl. IV a LP -I I Nagroda w Ogólnopolskim Plenerze Uczniów Klas Starszych Liceów Plastycznych w Kazimierzu Biskupim - nauczyciel: Henryk Cebula