o  SZKOLE
      dla UCZNIA
     WYSTAWY KONKURSY
     

ROK SZKOLNY 2010/2011

  • Wojciech Trysła , kl. III a LP - Wyróżnienie w Ogólnopolskim przeglądzie rysunku, malarstwa i rzeźby, ZSP Kielce - nauczyciel: Joanna Nowak
  • Piotr Bemben , kl. III a LP - Wyróżnienie w II Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Labirynt wyobraźni", ZSP Dąbrowa Górnicza - nauczyciel: Joanna Nowak
  • Karolina Cieliczka, kl. III b LP - I Nagroda w Ogólnopolskim plenerze malarskim klas starszych, Jeżów, ZSP Tarnów - nauczyciel: Anna Kałamarz-Kucz
  • Piotr Bemben , kl. III a LP - III Nagroda w Ogólnopolskim przeglądzie rysunku, malarstwa i rzeźby, ZSP Kielce - nauczyciel: Anna Kałamarz-Kucz
  • Agata Wraga, kl. III a LP - Wyróżnienie w Ogólnopolskim przeglądzie rysunku, malarstwa i rzeźby, ZSP Kielce - nauczyciel: Anna Kałamarz-Kucz
  • Tomasz Dźwierzyński, kl. IV b LP - I Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie "Grafika Młodych", Kraków - nauczyciel: Mirosław Kowalczuk
  • Magdalena Ciemierkiewicz, kl. IV a LP - III Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie "Grafika Młodych", Kraków - nauczyciel: Krzysztof Krzych
  • Sabina Nowak , kl. IV b LP -Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Grafika Młodych", Kraków - nauczyciel: Mirosław Kowalczuk
  • Adrianna Teniuch , kl. IV a LP -Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Grafika Młodych", Kraków - nauczyciel: Krzysztof Krzych
  • Anna Segiń, kl. II b LP - I Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Kapliczki i zabytki sakralne Karpat", Kraków - nauczyciel: Andrzej Rułka
  • Piotr Bemben , kl. III a LP - I Nagroda w Ogólnopolskim konkursie - wariacje na temat twórczości artystycznej Wojciecha Gersona, ZSP Częstochowa - nauczyciel: Krzysztof Krzych
  • Piotr Bemben , kl. III a LP -Wyróżnienie w Ogólnopolskim przeglądzie rysunku malarstwa i rzeźby, Kielce - nauczyciel: Anna Kałamarz-Kucz
  • Patrycja Jędrzejko, kl. I b LP - I Nagroda w VII Międzynarodowy Konkurs "Portret rodzinny", ZSP Lublin - nauczyciel: Joanna Nowak
  • Katarzyna Rydzik - II Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym 65-lecia ZSP im. T. Makowskiego
    w Łodzi "Co mnie inspiruje" - nauczyciel: Andrzej Rułka
  • Michał Łoziński, kl. V g OSSP - Wyróżnienie w Ogólnopolskim Przeglądzie Animacji Filmowej, Katowice - nauczyciel: Andrzej Rułka
  • Aneta Marciniec , kl. IV b LP - I Nagroda w III Ogólnopolskim Biennale "Wyspiański i jemu podobni", ZSP Jarosław - nauczyciel: Teresa Ulma
  • Sabina Nowak , kl. IV b LP - Nagroda PWSFiT w III Ogólnopolskim Biennale "Wyspiański i jemu podobni", ZSP Jarosław - nauczyciel: Henryk Cebula
  • Magdalena Ciemierkiewicz, kl. IV a LP - Wyróżnienie w III Ogólnopolskim Biennale "Wyspiański i jemu podobni", ZSP Jarosław - nauczyciel: Teresa Ulma
  • Piotr Bemben , kl. III a LP - Wyróżnienie w III Ogólnopolskim Biennale "Wyspiański i jemu podobni", ZSP Jarosław - nauczyciel: Krzysztof Krzych
  • Anna Budzińska, kl. IV b LP - Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie na drzeworyt, ZSP Zakopane - nauczyciel: Krzysztof Krzych
  • Kacper Mazur, kl. I b LP- Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie rzeźby "Inwazja Aniołów", Nakło TMKL - nauczyciel: Klaudiusz Nowak
  • Aurelia Fąfara, kl. II b LP- Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie rzeźby "Inwazja Aniołów", Nakło TMKL - nauczyciel: Teresa Ulma
  • Katarzyna Petrykowska, kl. III a LP - Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie rzeźby "Inwazja Aniołów", Nakło TMKL - nauczyciel: Tersa Ulma
  • Michał Łoziński, kl. V g OSSP - III Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Malarskim "Pamiętajcie o nagrodach",
    I Prywatne Liceum Plastyczne w Płocku - nauczyciel: Henryk Cebula
  • Wiktor Jasiewicz, kl. IV b LP - Nagroda Specjalna Instytutu Sztuki Mediów, Warszawa - nauczyciel: Henryk Cebula
  • Sylwia Sopyło, kl. IV b LP - Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie na plakat "Polska prezydencja w Unii Europejskiej", Ministerstwo Spraw Zagranicznych Warszawa - nauczyciel: Krzysztof Krzych
  • Joanna Szwedo, kl. IV b LP - Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie na plakat "Polska prezydencja w Unii Europejskiej", Ministerstwo Spraw Zagranicznych Warszawa - nauczyciel: Krzysztof Krzych
  • Aneta Marciniec , kl. IV b LP - Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie na plakat "Polska prezydencja w Unii Europejskiej", Ministerstwo Spraw Zagranicznych Warszawa - nauczyciel: Krzysztof Krzych
  • Filip Lasek, kl. II a LP- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Rysunku Satyrycznego "Grunwald na wesoło", Warszawa, SPAK - nauczyciel: Henryk Cebula
  • Katarzyna Petrykowska, kl. III a LP- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Rysunku Satyrycznego "Grunwald na wesoło", Warszawa, SPAK - nauczyciel: Henryk Cebula
  • Wojciech Trysła, kl. II a LP- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Rysunku Satyrycznego "Grunwald na wesoło", Warszawa, SPAK - nauczyciel: Henryk Cebula
  • Karolina Węgrzyn, kl. IV a LP- Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - nauczyciel: Henryk Cebula
  • Katarzyna Petrykowska, kl.III a LP- I Nagroda w Ogólnopolskim Turnieju Satyry "O Złotą Szpilę", Centrum Kultury w Przemyślu - nauczyciel: Henryk Cebula
  • Piotr Bemben , kl.III a LP- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Turnieju Satyry "O Złotą Szpilę", Centrum Kultury
    w Przemyślu - nauczyciel: Henryk Cebula
  • Wiktor Jasiewicz, kl. IV b LP- Nagroda Grand Prix w XVIII Ogólnopolskim Plenerze Rysunkowo-Malarskim klas starszych, Kazimierz Biskupi 2010 - nauczyciel: Henryk Cebula